Yönetim Kurulu

Başkanın Mesajı

Kim Grup olarak bizler, perakende sektöründe bir marka olmayı, inanarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik.Prensibimiz dürüst, çalışkan, ahlaklı ve ilkeli olmaktır. İlk kurulduğumuz 1987 yılından bu yana onlarca mağaza açmanın ve hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.. Bizler, bugün yeni açmaya hazırlandığımız mağazalarımızda hala daha ilk günkü heyecanı yaşıyoruz. Küreselleşen dünyada ve Uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük başarılar tesadüf değildir.  Başarıların ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır. 3.000 çalışanımızla istihdama katkımızın olmasından gurur duyuyoruz.

Başarımızda; girişim ruhumuz, teknoloji, kalite, yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.

Kim Grup olarak insanlar için güven üzerine kurulu daha iyi bir hizmet kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinde üstümüze düşen görevi yapmaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Erol Ersan

Yönetim Kurulu Üyeleri

Erol Ersan
Yönetim Kurulu Başkanı

Ergin Ersan
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Ercan Ersan
Yönetim Kurulu Üyesi- Genel Müdür

Hasan Ersan
Yönetim Kurulu Üyesi

Doç. Dr. İbrahim Sırma
Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız Üye)

Ali Zırıh
Yönetim Kurulu Üyesi (Bağımsız Üye)

 

Kampanya ve etkinlikler için e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.