KİM MARKET İZMİR’DE 3 YENİ MAĞAZA AÇILIŞI

KİM MARKET İZMİR’DE 3 YENİ MAĞAZA AÇILIŞI
11 Ocak 2023 Çarşamba
KİM MARKET İZMİR’DE 3 YENİ MAĞAZA AÇILIŞI

KİM MARKET büyümeye devam ediyor İzmir'de aynı anda 3 mağaza açılışı

1997 yılında Güneşli'de açılan ilk marketiyle kaliteli ürün, uygun fiyat, müşteri odaklı dürüst esnaflık felsefesiyle yola çıkan, Eylül 2021'de halka açılan ve borsada işlem görmeye başlayan kim market 2700'ün üzerinde personeliyle ülke istihdamına katkı sağlamayı kendine görev edinmiş ve her geçen gün şube sayısını arttırarak daha büyük kitlelere ulaşıyor.

 

KİM MARKET İZMİR'DE 3 yeni mağaza

Açılış töreni çeşitli etkinliklere sahne oldu.

Kim Market müşteri deneyimlerinden ilham alarak her geçen gün geliştirdiği mağazacılık konseptini İzmir Buca Koop, İzmir Burca Çamlıkule, İzmir Buca Yenigün mağazalarını aynı anda açarak bucalıların beğenisine sundu.

 12 Aralık Pazartesi günü Yapılan açılış törenlerinde tarladan halka, her zaman en taze meyve ve sebzelerle, ülkemizin her bölgesinden gelen eşsiz yöresel lezzetlerini buluşturan şarküteri ürünleriyle de müşterilerinden tam not aldı.

Açılış kampanyası yüzleri güldürdü

Kim Market yüzlerce üründe açılışa özel kampanyaları müşterilerine sundu. Müşterilerine kaliteli, hesaplı ve rahat alışveriş imkânı sunan Kim Market yayılım stratejisi kapsamında yeni mağaza açılışlarına devam ederek izmir'de  büyümeye devam edecek.

HABER ARŞİVİ İÇİN TIKLAYINIZ
Kampanya ve etkinlikler için e-posta listemize kayıt olabilirsiniz.